35BD5520-2RS-Coixinet de boles de doble fila
video
1.Núm.: 35BD5520-2RS2.MIDA:35x55x20mm3.Pes: 0,147kg Temps de lliurament:5-7 dia laborableMOQ:1PC
1. No.: 35BD5520-2RS
2. TALLA:35x55x20Mm
3. Wvuit:0.147kg
Temps de lliurament:5-7 dia laborable
Tipus:Rodament de boles de doble fila
Qualitat:Qualitat d'alta precisió
Rodament de boles de ranura profunda 35BD5520 Genèric, diam. 35 mm, Diàmetre exterior. 55 mm, Amplada 20 mm