40BNR10HTYNDBLP4Y Coixinets de boles de contacte angular
40BNR10HTYNDBLP4Y Pilota de contacte angularCoixinets- Precisió d'alta velocitat, 40 mm ID, 68 mm OD 15 mm Ample